2conv

2conv.com یک ویدیو یوتیوب سریع و قابل اعتماد به وب سایت مبدل Mp3 است. علاوه بر این، آن را به شما اجازه می دهد تا تبدیل و دانلود فیلم ها و آهنگ های مورد علاقه خود را بر روی تلفن همراه و کامپیوتر خود را. علاوه بر این، این یک راه رایگان برای دریافت ویدیوهای مورد نظر شما در YouTube است. این به عنوان یک ابزار آنلاین آسان برای تبدیل و دانلود فیلم های یوتیوب هر دو بر روی کامپیوتر شما و دستگاه های تلفن همراه است. به غیر از این 2conv همچنین خدمات آنلاین را برای تبدیل ویدیوهای یوتیوب به فرمت های دیگر از جمله Mp4، AVI، 3gp، Mp3 و غیره فراهم می کند. شما می توانید فیلم های HD را با استفاده از این سایت دانلود کنید.

علاوه بر این، شما فقط باید کپی URL خود را از ویدیو یوتیوب مورد علاقه خود را در منطقه خمیر وب سایت کپی کنید. سپس فرمت را برای تبدیل ویدیو انتخاب کنید و روی تبدیل گزینه را کلیک کنید. شما نیازی به ثبت نام در سایت ندارید و در زبان های مختلف موجود است.

2conv.com – بازبینی

اگر چه، 2conv.com یک وب سایت مفید است، اما با این وبسایت معایب زیادی دارد که باید از آن اطلاع داشته باشید. خوب، بدترین چیز ممکن است با دامنه پیدا شود، تبلیغات مزاحم است. این شامل چندین تبلیغات منفجره است که هنگام بازدید از سایت و یا دانلود / تبدیل ویدیوها به MP3 ظاهر می شوند. از این رو، با توجه به چنین تبلیغاتی تحریک کننده، تجربه بدی از این دامنه برخوردار است.

منبع قابل اعتماد برای دانلود / تبدیل ویدیوهای YouTube به عنوان محتویاتی که ارائه می دهد، قابل اعتماد نیست. 2conv برای تبدیل / دانلود فیلم ها و Mp3 ها بسیار راحت نیست. در عوض ممکن است گاهی کاملا ناراحت کننده باشد که فایل های Mp3 خود را از این سایت دریافت کنید. گاهی اوقات کاربران می خواهند راهی مستقیم برای تبدیل یا دانلود فیلم ها به جای بازدید از دامنه های وب را دوباره و دوباره داشته باشند. اما هیچ راهی برای تبدیل ویدیوهای شما وجود ندارد، اما برای بازدید از دامنه وجود دارد. همچنین، محتوای قابل ملاحظه ای را ارائه نمی دهد.

علاوه بر این، هنگام بارگیری یا تبدیل ویدیوها ممکن است با تغییر مسیر مواجه شوید و مطالب ممکن است قابل اعتماد نباشد. بنابراین، ما شما را یک راه معتبر برای گرفتن تمام فایل های Mp3 که می خواهید برای دانلود کنید. FvdTube.com راه قابل اعتماد و معتبر برای دانلود Mp3 و فیلم ها است. همچنین، آن را نشانی از تحریک و یا حواس پرتی تبلیغات نیست و آن را به دامنه های دیگر هدایت می کند. شما می توانید فایل های Mp3 خود را بلافاصله با کلیک بر روی آیکون دانلود دانلود کنید.

چرا FvdTube.com؟

با استفاده از FvdTube.com، شما نیاز به تبدیل فیلم ها به Mp3 در واقع شما می توانید به طور مستقیم فایل های Mp3 دانلود کنید. فقط کپی لینک یک ویدیو در سایت را کپی کنید و سپس گزینه هایی را برای دانلود آن در فرمت های مختلف پیدا خواهید کرد. علاوه بر این شما می توانید آن را در Mp3، Mp4، Webm، 3gp، AVI و بسیاری از فرمت های دیگر دانلود کنید.

شما قادر به دریافت فیلم های با کیفیت HD در دستگاه خود هستید و می توانید Mp3 های با کیفیت بالا مانند 256 کیلوبیت بر ثانیه، 320 کیلوبیت بر ثانیه و غیره را دانلود کنید. همچنین می توانید برنامه تلفن همراه خود را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید تا از دانلود Mp3 ها و فیلم ها در تلفن همراه لذت ببرید. علاوه بر این، شما حتی می توانید فیلم های مورد علاقه خود و یا MP3 را فقط با تایپ کردن کلمه کلیدی دانلود کنید. این زبان های مختلف را پشتیبانی می کند.

برخی از ویژگی های کلیدی FvdTube.com

  • دانلود فیلم نامحدود، Mp3 آهنگ ها به صورت رایگان.
  • بدون تبلیغات ناراحت کننده یا مزاحم ظاهر می شود
  • چندین فیلم با هم دانلود کنید
  • از فرمت های مختلف مانند MP3، M4A، MP4، webm، 3gp و غیره را انتخاب کنید
  • این به شما اجازه می دهد تا فیلم ها را با وضوح های مختلف مانند 640×360، 640×480، 720×480 و غیره دانلود کنید. همچنین اجازه می دهد تا ویدیوهای HD را با رزولوشن 720p، وضوح 1080p دانلود کنید.
  • با استفاده از برنامه FvdTube، شما یک پخش کننده صوتی / تصویری داخلی ایجاد می کنید که به شما اجازه می دهد به طور مستقیم فیلم ها و صوتی را روی تلفن همراه خود پخش کنید.
  • شما می توانید آهنگ های زنگ آهنگ هایی را که دوست دارید بیشتر تنظیم کنید.
  • شما می توانید لیست پخش آهنگ های مورد علاقه خود را و خیلی بیشتر.

نتیجه

شما ممکن است 2conv.com را به عنوان راهی مناسب برای تبدیل / دانلود فیلم ها پیدا کنید اما واقعیت این است که ناامید کننده است. اما FvdTube.com یک راه معتبر و سریع برای دانلود ویدئو و Mp3 از یوتیوب است. این اجازه می دهد تا فیلم ها و Mp3 ها را هر دو را با کپی پیوند لینک ویدئو و یا تایپ کردن کلید واژه ویدئویی دانلود کنید. همچنین، این امکان را به شما می دهد که ویدیوها یا Mp3 ها را با کیفیت بسیار بالایی دانلود کنید. بنابراین، این بهترین راه برای دانلود Mp3 و فیلم ها است.