Flv2Mp3

Flv2mp3.org ویدیوهای YouTube را به فایل های صوتی Mp3 تبدیل می کند. همچنین، این یک وب سایت رایگان و ساده است. با استفاده از این وب سایت، می توانید فیلم های مورد علاقه یوتیوب خود را به فایل های Mp3 تبدیل کنید. علاوه بر این، FLVTO.biz از دستگاه های مختلف پشتیبانی می کند، به طوری که شما به راحتی می توانید فیلم ها را از تلفن های موبایل، قرص، گوشی های آندروید، رایانه های شخصی، اپل و غیره تبدیل کنید. شما فقط باید کپی لینک ویدیو را کپی کنید یا کلمه کلیدی را برای تبدیل ویدیو بگذارید. همچنین، این امکان را می دهد که ویدیو ها را از سایتی دیگر تبدیل کند.

اگر چه، آن را به شما یک راه ساده برای تبدیل فیلم های یوتیوب به Mp3 فراهم می کند. اما اشکالات زیادی از این سایت وجود دارد. اول از همه، این سایت بسیار گیج کننده است و بسیاری از تبلیغات را نشان می دهد. علاوه بر این، هنگامی که شما تبدیل فیلم به Mp3 آنها واقعا قابل اعتماد و دقیق نیست. همچنین، آنها در مورد کیفیت به ناامیدی می رسند. همچنین ممکن است هنگام تبدیل ویدیوها به دامنه های دیگر هدایت شود. چیزهای زیادی وجود دارد که در سایت وجود ندارد.

نابراین، ما به شما یک جایگزین محبوب برای این سایت ارائه می دهیم که FvdTube.com است. FvdTube.com به شما اجازه می دهد فایل های Mp3 یوتیوب یوتیوب را مستقیما دانلود کنید. بنابراین، بدون نیاز به تبدیل فیلم به Mp3. به غیر از این نیز اجازه می دهد تا فیلم های با کیفیت HD از سایت های مختلف دانلود کنید. همچنین برنامه تلفن هوشمند خود را ارائه می دهد که می توانید از Mp3 ها و ویدیوهای با کیفیت بالا بر روی گوشی های هوشمند خود استفاده کنید. مهم ترین چیز در مورد این برنامه است که شما یک آگهی تنها یا پنجره در سایت و تغییر مسیر را نمی بینید. فقط برای یک ویدیو یوتیوب یا کپی لینک را بچسبانید و سپس فرمت و رزولوشن را برای دانلود انتخاب کنید.

FvdTube.com – ویژگی ها

  • دانلود امن و قابل اعتماد Mp3 با کیفیت بالا مانند 192kbps، 256kbps، 320kbps از http://fvdtube.com/
  • فیلم های با رزولوشن بالا مانند 720p، 1080p، 4K و غیره دانلود کنید.
  • شما می توانید فیلم ها را در فرمت های مختلف مانند MP3، 3gp، Webm، M4A، MP4، و غیره دانلود کنید.
  • هرگز پنجره های تحریک کننده یا تبلیغات را به سایت های دیگر هدایت نمی کند.
  • شما یک پخش کننده داخلی در برنامه FvdTube برای پخش صوتی / تصویری به طور مستقیم دریافت می کنید.
  • دانلود فیلم ها از سایت های مختلف
  • ایجاد یک لیست پخش از فایل های رسانه ای مورد علاقه خود را.

نتیجه

Flv2mp3.org شما را قادر می سازد تا ویدیوهای YouTube را به فایل های صوتی (Mp3) تبدیل کنید. اما شما نیازی به تبدیل فیلم های یوتیوب به فایل های ویدئویی ندارید، در حالی که شما می توانید به طور مستقیم فایل های Mp3 از فیلم های یوتیوب را در FvdTube.com دانلود کنید. تمام صوتی که دریافت می کنید بسیار با کیفیت است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید ویدیوهای YouTube با کیفیت HD دریافت کنید. فقط برای یک ویدیو جستجو کنید و آن را در HD دانلود کنید و یا Mp3 را به عنوان مورد نیاز خود دانلود کنید.

FvdTube یک راه بدون دردسر و سریع برای دانلود فایل های Mp3 و فیلم ها است. همچنین، امن و قابل اعتماد است. شما همچنین می توانید فیلم ها را پیش نمایش و قبل از دانلود آنها به MP3 گوش دهید.