TheYouMp3

TheYouMp3 سایت شگفت انگیزی است که شما را قادر می سازد فایل های ویدیویی مورد نظر خود را از یوتیوب به mp3 با کیفیت HD تبدیل کند. علاوه بر این، این ابزار واقعا برای استفاده بسیار ساده است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که آدرس URL ویدیو مورد نظر خود را وارد کنید. در عوض، سایت به شما یک لینک برای دانلود فایل mp3 را فقط چند ثانیه می دهد.

سرعت تبدیل آن شاید بهترین در بازار باشد. یک کاربر می تواند هر دو را از چند ثانیه به YouTube تبدیل به mp3 تبدیل کند. مبدل صوتی آنلاین نیز قادر به ارائه امکانات QR به منظور اجازه می دهد بارگیری سریع تر در موبایل و همچنین قرص. بر خلاف سایر وب سایت های دیگر، در اینجا می توانید ویدیوهای نامحدود را تبدیل کنید. علاوه بر این، هیچ محدودیتی در طول یک فایل وجود ندارد. این مبدل صوتی آنلاین شگفت انگیز است.

TheYouMp3 طراحی شده است به خصوص برای ایجاد کاربر پسند برای کاربران است. بنابراین، مبدل ویدئویی آنلاین به نظر می رسد شگفت انگیز است و به شدت بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، مک، آی فون یا دستگاه آندروید کار می کند. برای استفاده از این وب سایت هیچ نصب نرم افزاری اضافی لازم نیست. شما کاملا رایگان هستید که از مرورگر مورد نظر خود در دستگاه انتخابی خود استفاده کنید. و بهترین بخش در مورد این وب سایت این است که رایگان است.

اما اگر به دنبال ویژگی های جذاب و شگفت انگیز در مقایسه با این مبدل ویدئویی آنلاین هستید، می توانید قطعا آن را داشته باشید. سیستم عامل جدید مانند FvdTube Downloader راه اندازی شده است و در زمان سریع، آنها به عنوان یک رسانه بسیار محبوب و قابل اعتماد برای دوستداران یوتیوب ظاهر شد.

FvdTube همچنین با برخی از عناصر شگفت انگیز تزئین شده است. برخی از ویژگی های آن حتی بهتر از TheYouMp3 هستند. FvdTube Downloader برای طرح بندی کاربر پسند و قابلیت دانلود یک فایل با سرعت بسیار زیاد توصیه می شود. با یک مبدل صوتی همراه است. سایت را ببینید http://fvdtube.com/

ویژگی های اصلی FvdTube Downloader:

  • قادر به دانلود فایل در فرمت ویدئو و فرمت mp3 می باشد
  • FvdTube فرمت های مختلفی را در ویدیو ارائه می دهد برای مثال mp4، 3gp، webm.
  • با تشکر از این سایت، شما می توانید رزولوشن ویدیو (144p – 1080p) را که می خواهید برای دانلود انتخاب کنید.
  • هنگامی که به کیفیت فایل صوتی می آید، می توانید انتخاب کنید – 64 کیلوبیت بر ثانیه، 128، 192، 256 و 320.
  • FvdTube Downloader بسیار محبوب شده است زیرا تبلیغات بی معنی نشان می دهد، لینک های بی معنی و پیام های پاپ آپ غیر قابل استفاده را نشان نمی دهد.