Vidmate

برنامه Vidmate بسیار محبوب برنامه دانلود ویدئو است که به شما امکان دانلود فیلم ها از سرویس های آنلاین مانند یوتیوب، Vimeo، Instagram، Dailymotion، Metacafe، Soundcloud و غیره را می دهد. علاوه بر این، برنامه دانلود ویدیو Videoder کمک می کند تا فیلم ها را با فرمت های مختلف و رزولوشن دانلود کنید. شما می توانید فیلم های مورد علاقه خود را با کیفیت HD دریافت کنید. به غیر از این یک ابزار قابل اعتماد برای دانلود فیلم ها، آهنگ ها، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و خیلی بیشتر است. همچنین می توانید فایل های Mp3 از موزیک های مورد علاقه خود را دریافت کنید.

از آنجا که برنامه Vidmate از تعداد زیادی سایت پشتیبانی می کند، بنابراین شما طیف گسترده ای از گزینه های برای دانلود فیلم های مورد علاقه خود را. علاوه بر این، فیلم هایی که شما برای دانلود انتخاب می کنید در فرمت های مختلف و وضوح در دسترس است. از این رو، با استفاده از Vidmate برنامه، شما می توانید فیلم ها را در فرمت و رزولوشن ویدئو مورد نظر خود دانلود کنید. به غیر از این مهم ترین چیز در مورد Vidmate این است که شما می توانید برنامه های تلویزیون زنده با استفاده از این برنامه تماشا کنید. بنابراین، اجازه می دهد برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را در حال حرکت جریان دهید.

Vidmate ویدئو دانلود برنامه – نقد

بدون شک ویدمایت ویدیو دانلود یکی از بهترین و قابل اعتماد ابزار برای دانلود فیلم های یوتیوب است. همچنین، این اجازه می دهد تا فایل های Mp3 به غیر از دانلود فیلم ها. اگرچه APK Vidmate کاملا یک برنامه خوب برای دانلود فیلم ها و Mp3 است. علاوه بر این، اشکالاتی وجود دارد که باید بدانید. چیزی که اغلب نگران کننده است هر کاربر متوجه می شود که نمایش تبلیغات پیوسته را نشان می دهد. چنین تبلیغات اغلب در ابتدا خیلی ناراحت کننده نیست اما به زودی شما با چنین تبلیغاتی خسته می شوید و آزار می دهید.

همچنین ممکن است سعی کنید برنامههای متفاوتی را که میخواهید از تلفن خود دریافت کنید دانلود کنید. گوشی های هوشمند شما ممکن است به علت تبلیغات و برنامه های اضافی که ممکن است آن را نصب و بیشتر نصب کند، کاهش می یابد. این سایت رسمی ندارد بنابراین شما ممکن است برنامه مخرب را دانلود کنید. فقط چند مثال از چیزهای بد در مورد Vidmate وجود دارد.

آیا فکر می کنید ابزارهایی وجود دارد که کاملا مناسب برای دانلود ویدیو هستند؟ اگر فکر می کنید، درست است. در این رابطه، شما http://fvdtube.com/ وب سایت را به شما ارائه می کنید. این تمایل شما برای دانلود ویدیوهای یوتیوب را با راحتی ترین و راحت تر انجام می دهد. این به شما کمک می کند ویدیوهای YouTube را با کیفیت HD دانلود کنید. همچنین می توانید فایل های Mp3 بر روی گوشی های هوشمند خود دانلود کنید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار FvdTube Video Downloader

در این سایت شما می توانید فیلم ها را مستقیما دانلود کنید زیرا هیچ تبلیغ یا پنجره ها را نشان نمی دهد و به سایت های دیگر هدایت نمی کند. شما همچنین می توانید برنامه گوشی های هوشمند FvdTube را بر روی تلفن همراه خود دانلود کنید تا فیلم ها را به طور مستقیم بر روی گوشی خود بارگیری کنید. این یک راه قابل اعتماد و راحت برای دانلود ویدیوها و Mp3 است. فقط با کلیک کردن بر روی آیکون دانلود شما گزینه ای برای دانلود فیلم ها با وضوح و فرمت های مختلف می باشد. همچنین میتوانید انتخاب کنید که ویدیو را به عنوان صوتی یا ویدیویی دانلود کنید.

  • این اجازه می دهد تا فیلم ها را به طور مستقیم دانلود کنید، فقط با استفاده از جستجو جستجو، یک ویدیو را جستجو کنید. شما می توانید یک کلمه کلیدی را وارد کنید یا کپی لینک ویدیو را کپی کنید.
  • هیچ آگهی مزاحم یا پرهای شما دانلود شما را قطع نمیکند.
  • بارگیری چندین فیلم به طور همزمان
  • فیلم ها در کیفیت های مختلف مانند 1080p، 720p و بسیاری دیگر از کم و کیفیت بالا در دسترس هستند.
  • دانلود فیلم ها در قالب های مختلف مانند Mp4، وب، Mp4A، 3gp، Mp3، و خیلی بیشتر.
  • با استفاده از برنامه گوشی هوشمند شما، پخش کننده ویدئویی / صوتی داخلی درج شده است.
  • لیست بازی موسیقی مورد علاقه خود را ایجاد کنید و خیلی بیشتر.

نتیجه

اگر چه Vidmate چندین ویژگی شگفت انگیز دارد، اما FvdTube در همه ابعاد قابلیت اطمینان، عملکرد، کیفیت، گزینه ها و غیره بیشتر است و کاملا امن و قابل اطمینان است.